Strona główna | Refleksologia | Japoński Cosmolifting | Masaże | Cennik | Kontakt


Masaż należy do najstarszych zabiegów terapeutycznych. Od dawien dawna postrzegany był jako technika wpływająca na poprawę samopoczucia, wyglądu i zdrowia. To doskonała metoda regeneracji i uwolnienia się od stresu. Przynosi ulgę i ukojenie, mobilizuje organizm do podniesienia sił odpornościowych, ma działanie witalizujące i lecznicze, likwiduje napięcie i bóle mięśni. Korzyści płynące z masażu są nieocenione.

Masaż klasyczny jest podstawowym rodzajem masażu. Jest to zespół zabiegów manualnych, wykonywanych w odpowiedniej kolejności, które w sposób mechaniczny, poprzez powierzchnię ciała działają na skórę, tkanki podskórne, mięśnie, torebki, wiązadła stawowe, a także w postaci zmian odruchowych na układ krążenia, nerwowy, oddechowy, pokarmowy, wydalniczy do narządów wewnętrznych włącznie. Jest to najbardziej popularny masaż i w zależności od formy czy intensywności może być: leczniczy, relaksacyjny, pobudzający. Może być wykonywany w formie zabiegu całościowego lub częściowego. Znajduje zastosowanie w zapobieganiu i leczeniu wielu chorób z dziedziny ortopedii, neurologii, dermatologii, w celach kosmetycznych, rehabilitacji czy odnowy biologicznej.


Każdy zabieg poprzedzony jest rozmową z pacjentem, bowiem istnieje wiele przeciwwskazań do wykonywania masażu. Należy je znać i przestrzegać aby nie zaszkodzić oraz bezpiecznie i skutecznie korzystać z masażu.

W mojej ofercie znajdziesz masaże:

Masaż leczniczy

Masaż relaksacyjny

Masaż wyszczuplający

Masaż antycellulitowy

Masaż kontralateralny